آیا من نیاز به لبخند هالیوودی دارم؟

لبخند هالیوودی یا اصلاح طرح لبخند در واقع روشی است برای دلنشین کردن لبخند و چهره افراد متقاضی که به روش‌های مختلفی انجام‌ پذیر است.

لبخند زیبا و جذاب یکی از مواردی است که در زیباتر شدن چهره افراد تأثیرگذار است. اما چگونه می‌توان این نوع لبخند را که اصطلاحاً به آن لبخند هالیوودی گفته می‌شود در صورت ایجاد نمود.

اصلاح طرح لبخند

هماهنگی میان دندان‌ها و دیگر اجزاء صورت می‌تواند در ایجاد لبخندی دلنشین تأثیرگذار باشد. فرم صورت، حالت چانه، فرم لب، و درنهایت ظاهر لثه و دندان‌ها همگی در کنار هم می‌تواند در ایجاد لبخند هالیوودی تأثیرگذار باشد. اما اگر شما مایل هستید این نوع لبخند را داشته باشید ما می‌توانیم شما را در رسیدن به این امر یاری دهیم.

برای اینکه متوجه شوید آیا لبخند شما نیاز به اصلاح دارد یا خیر می‌توانید به چند اصلی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم استفاده نمایید.

اگر از لبه دندان‌های قدامی خطی بکشیم که نوک دندان‌های قدامی بالا را بهم وصل می‌کند و اگر از لبه دندان‌های قدامی پایین نیز خطی بکشیم که نوک دندان‌های قدامی پایین را بهم وصل کند باید این دو خط موازی باشند، در غیر این صورت برای ایجاد زیبایی نیاز به  لبخند هالیوودی دارید.

اصلاح لبخند

یکی دیگر از مواردی که در رابطه با اصلاح طرح لبخند می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که افرادی که در زمان خندیدن خط لب بالایشان به محل اتصال لثه به دندان‌هایشان می‌رسد دارای لبخند زیبایی هستند و از موارد دیگر داشتن لبخند زیبا تناسب بین دندان‌ها می‌باشد. پایین و جلو بودن لبه دندان‌ها در فک بالا نسبت به فک پایین در حدود mm 1.5 از مواردی است که نشان‌دهنده لبخندی زیبا است.

حال شما خودتان هم می‌توانید متوجه شوید شرایط اولیه را برای داشتن لبخند هالیوودی دارید یا خیر؟!

اگر شما نیاز به اصلاح لبخند دارید می‌بایست به عوامل مختلفی مثل سن، جنسیت‌تان توجه کنید و از دندانپزشکتان یاری بخواهید تا به شما برای دست یافتن به یک لبخند جذاب یاری رساند.


پرسش از دکتر